Pracujemy :  Pon‑Pią  08:00‑18:00   Sob‑Nie 10:00‑17:00
Zadzwoń:  883-766-053

Najtańszy hosting dla swojej strony internetowej

Projektowanie stron www > Our news > Bez kategorii > Najtańszy hosting dla swojej strony internetowej
Najtańszy hosting dla swojej strony internetowej

Kiedy zarejestrujesz już nazwę domeny jesteś gotowy, aby znaleźć dobry hosting. Hosting dostarcza ci przestrzeń dyskową, konta e-mail, transfer, skrypty (WordPress, Joomla itp.) oraz obsługę klienta, czyli wszystko co jest Tobie potrzebne by zbudować swoją pierwszą stronę internetową. To jest bardzo ważna decyzja zanim wszystko zostanie uruchomione dlatego musisz podjąć ją dobrze. Zwróć zatem uwagę na poniższe wskazówki, zanim wybierz usługodawcę, który będzie odpowiedni do Twoich potrzeb.

Kru.pl

Jeśli zdecydujesz się na polecaną prze zemnie  firmę dostaniesz darmową domenę oraz w bardzo niskiej cenie naprawdę profesjonalny serwer (szczególnie jeśli dopiero zaczynasz i nie do końca jesteś pewny swojego pomysłu). Więc jeśli chcesz stworzyć samodzielnie stronę internetową za ok 77zł / w pierwszym roku ten wybór wydaje się być dobrym pomysłem. Więc jeśli chcesz stworzyć np. bloga na WordPressie lub otworzyć stronę firmową  – to jest to bardzo dobry wybór.

Najtańszy hosting dla swojej strony internetowej
Najtańszy hosting dla swojej strony internetowej

Pokrótce wyjaśnię, co widzisz na powyższym zdjęciu. To jest typowe zaplecze, które jest niezbędnym narzędziem codziennej pracy. Takie zaplecze posiada profesjonalny hosting. W tym zapleczu łatwo utworzysz bazy danych i łatwo będziesz mógł zarządzać bazami danych, utworzysz konta pocztowych (bez ograniczeń ilościowych) do twojej domeny lub twoich domen.

Np. nazwa twojej domeny to www.mojafirma.pl, więc adresy e-mail mogą wyglądać jak: info@mojafirma.pl, biuro@mojafirma.pl, admin@mojafirma.pl, itd. Inne możliwości twojej poczty, to przekierowywanie, autoresponder, import, export, osobista konfiguracja i wiele innych.

Kolejną niezbędną sprawą jest dostęp do katalogów twojej witryny. zarówno poprzez FTP, jak i bezpośrednio z cPanelu. Harmonogram Cron – czyli zaplanowanie automatycznych zadań niektórym elementom twojej strony. Takie jak automatyczne wysyłanie maili, sprawdzanie i wiele innych. Statystyki – Dostęp do statystyk dotyczących odwiedzających twoją witrynę.

Niezbędne narzędzie, szczególnie jeśli twoja witryna będzie miała za zadanie sprzedaż. Subdomeny – Możliwość dodawania subdomen do twojej domeny. To znaczy, że jeśli np twoja domena ma nazwę: mojafirma.pl – możesz utworzyć subdomenę, np: blog.mojafirma.pl, lub sklep.mojafirma.pl

arkowanie domen – czyli możliwość dodawania kolejnych domen. Masz już jedną domenę i jeśli będziesz potrzebował kolejne domeny, nie musisz kupować drugiego hostingu. Kolejne domeny możesz zaparkować w już istniejącym hostingu. Poniższy obrazek wyjaśni zawiłość tego co właśnie opisałem.

Installatron – Czyli program umożliwiający automatyczne instalacje programów / skryptów na twojej witrynie. Możesz tak zainstalować WordPress, forum, sklep, galerie zdjęć, i wiele wiele innych.

Sam oceń, czy cena ok. 77 zł / rok jest odpowiednia za tak dużą ilość możliwości. Jeśli zdecydujesz się wybrać tego dostawcę, wystarczy kliknąć w poniższy link i dalej postępować wg informacji, które będziesz widział.

Kup teraz – Kru.pl

Dodaj komentarz