Icy Dock MB996SK-6SB - maksymalne bezpieczeństwo danych
Artykuły

Icy Dock MB996SK-6SB – maksymalne bezpieczeństwo danych

ToughArmor MB996SK-6SB to wzmocniona, całkowicie metalowa obudowa dysków, która posiada indywidualny, metalowy mechanizm blokujący dla każdej z 6 wnęk.

Bezpieczeństwo danych jest niezbędne dla każdej firmy. W środowiskach takich jak wojskowe i medyczne ochrona sprzętu przed utratą danych jest konieczna. MB996SK-6SB zapewnia pełną kontrolą nad fizyczną ochroną dysków twardych i SSD, w tym kontrolowany przez użytkownika wentylator, aby utrzymać optymalną temperaturę dysku, diody stanu LED i mechanizm antywibracyjny dysków. Urządzenie idealnie nadaje się do wykorzystania w serwerach, stacjach roboczych, mobilnych i przenośnych systemach komputerowych oraz wszelkich innych zastosowań wymagających wysokiego poziomu bezpieczeństwa danych.

Duża pojemność w ograniczonej przestrzeni

Dzięki kompaktowej obudowie o standardowych wymiarach 5,25 cala obudowa może być wykorzystana w różnych zastosowaniach, zapewniając szeroki wybór użytkownikom. MB996SK-6SB doskonale sprawdza się w zaawansowanych aplikacjach RAID. Jest on również niezwykle przydatny w wydajnych, małych serwerach, konsolach do gier, domowych serwerach lub HTPC ze względu na dużą pojemność i oszczędność miejsca. Jest także idealny dla użytkowników, którzy potrzebują pamięci masowej JBOD i zapisują różne treści w różnych lokalizacjach napędów.

Wysoki poziom bezpieczeństwa

Metalowy mechanizm blokowania zamków dodaje warstwę fizycznego bezpieczeństwa dla danych, dzięki czemu tylko upoważnieni posiadacze kluczy mogą uzyskiwać dostęp do napędów. Blokowanie tacek chroni przed przypadkowym lub złośliwym wyrzucaniem dysku, chroniąc przed utratą danych w przypadku, gdy napęd zostanie wysunięty podczas aktywnego transferu.

Wypełniony funkcjami

ToughArmor MB996SK-6SB wyposażony jest w 40-milimetrowy wentylator chłodzący o ustawieniach wysoki, niski, wyłączony, który jest łatwo konfigurowalny bez względu na to, czy potrzebujesz dużego rozpraszania ciepła czy cichej pracy. Podczas gdy otwory wentylacyjne na tacy pracują z wentylatorem dla maksymalnego wyrzutu ciepła, metalowa obudowa dodatkowo wspomaga chłodzenie.

Technologia Active Power Technology (APT) pozwala aktywować każdą diodę LED i wentylator chłodzący tylko wtedy, gdy wewnątrz znajduje się dysk.

Metalowe tace EZ-Slide Micro sprawiają, że wymiana i konserwacja napędów jest całkowicie bezproblemowa. Mechanizmy zatrzaskowe Eagle Hook współpracują z metalowym mechanizmem blokowania zamka, aby bezpiecznie przechowywać dyski i zapobiegać nieautoryzowanemu dostępowi, chroniąc wrażliwe dane.

Aby uwzględnić szerszą gamę systemów komputerowych, dołączono dwa zasilacze 4-pin do 15-pin w celu obsługi kabli zasilających Molex lub SATA.

Icy Dock MB996SK-6SB – maksymalne bezpieczeństwo danych
5 (100%) 1 głos[y]

TO CIĘ ZAINTERESUJE

Natec Lynx – nowe głośniki zasilane z USB

Pawel Deluga

AVerMedia wprowadza Live Gamer Mini – kieszonkowy wideo grabber

Pawel Deluga

5 najważniejszych cech komputera do montażu wideo i obróbki foto

Pawel Deluga

Skróty klawiszowe, które powinien znać każdy gracz

Pawel Deluga

Cooler Master: premiera nowych słuchawek dla graczy

Pawel Deluga

Druk 3D w gospodarstwach domowych

Pawel Deluga

Zostaw swój komentarz

Doktor Komputer Studio
Tworzenie stron Internetowych. Strony www Gdynia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przeze mnie plików cookies. Akceptuję Czytaj więcej