FAQ

Pawel Deluga

Do jakich klientów kieruję moją ofertę?

W zasadzie do wszystkich, pomagam zarówno małym rodzinnym firmom, jak i dużym producentom. Obsługuję także osoby prywatne które mają pomysły na nowy portal, czy e-biznes. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, tworząc plan całego przedsięwzięcia, pomagam mu osiągnąć sukces.

Ile kosztuje strona internetowa?

Bezpowrotnie minęły czasy gdy strona internetowa była tylko Państwa wizytówką w sieci, dziś spełnia ona różnorakie funkcje. Pomaga w komunikacji z klientami, umożliwia składanie zamówień, prezentuje ofertę, pomaga w zarządzaniu firmą. Końcowa cena strony zależy w głównej mierze od funkcjonalności którą dla Państwa muszę przygotować. Należy pamiętać, że dobra strona www to doskonałe narzędzie dla biznesu i z pewnością na siebie zarobi.

Jaki jest termin wykonania usługi?

Wszystko zależy od stopnia komplikacji zlecenia. Na wykonanie strony firmowej bez specjalnych modułów potrzebuję około 1 tygodnia.

Dlaczego warto mnie wybrać?

Ponieważ jestem doświadczonym programistą, pomogłem wykreować wiele marek. Ciągle doskonalę moje umiejętności i zawsze korzystam z najnowszych dostępnych technologii i oprogramowania. Bo działam na rynku od ponad 7 lat, a marka Doktor Komputer Studio istnieje od 2011 roku. Kieruję się zasadami dobrej kultury biznesu. Zadbam o to by każdy mój klient był w pełni usatysfakcjonowany.

Podobają Ci się moje projekty?

Zapytaj o wycenę dla siebie! Zadzwoń do mnie +48 883-766-053 lub napisz.

Doktor Komputer Studio
Tworzenie stron Internetowych. Strony www Gdynia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przeze mnie plików cookies. Akceptuję Czytaj więcej